Klik hier als u het programma  wilt afdrukken
Programma 2017
Zondag 2 juli OLS   Merkelbeek
Zaterdag 8 juli Kavelen / Oefenen ?
Zondag 16 juli Schietfestijn Maasbree
Zondag 16 juli Jeugdschieten
Zaterdag 22 juli Drietallenwedtrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 29 juli Oefenen  Anvang 18.30 uur
Juli
Zondag 1 oktober Drietallenwedstrijd  Aanvang 14.30 uur
Woensdag 4 oktober Oefenavond windbuksschieten
Zaterdag 7 oktober Najaarsvergadering  OLS Federatie
Woensdag 11 oktober 1ste Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 15 oktober 1e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Zaterdag 21 oktober Najaarsvergadering  Schuttersbond Juliana
Woensdag 25 oktober 2de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 29 oktober 2e wedstrijd jeugdschieten   Aanvang 11.00 uur
Oktober
Zondag 8 januari Nieuwjaarsborrel Vanaf 14.30 uur
Maandag 9 januari Voorzittersoverleg  Bond Juliana in Maasbee
Zondag 22 januari Jeugdschieten
Woensdag 25 januari 7de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Vrijdag 27 januari Jaarvergadering
Januari
Vrijdag 10 maart Finale onderlinge windbukscompetitie
Vrij-Zaterdag 10- 11 maart OMA -aktie
Zaterdag 18 maart Jaarvergadering Bond Juliana Aanvang 14.00 uur
Zondag 19 maart Opening buitenseizoen (zware buks)
Zondag 26 maart Oefenen Aanvang 15.00 uur     Jeugdschieten
Maart
Februari
Woensdag 8 februari 8ste wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 12 februari Jeugdschieten
Vrijdag 17 februari Kaartavond
Woensdag 22 februari 9de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 26 februari Carnaval
April
Zaterdag 1 april Eerste drietallenwedstrijd   Aanvang  18.00 uur
Zaterdag 8 april Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zondag 9 april SCNL wedstrijd in Grubbenvorst  Aanvang 14.00 uur
Zaterdag 15 april Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zondag 16 april Pasen
Maandag 17 april 2de Paasdag
Zaterdag 22 april SCNL wedstrijd in Baarlo  Aanvang 14.00 uur
Zaterdag 22 april Jeugdschieten
Zondag 23 april Koningsvogelschieten
Donderdag 27 april Tweede drietallenwedstrijd (speciaal) Aanvang 15.00 uur              Koningsdag 
Zaterdag 29 april Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Donderdag 4 mei Dodenherdenking
Vrijdag 5 mei Bevrijdingsdag
Zaterdag 6 mei Drietallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 13 mei SCNL wedstrijd in Maasbree  Aanvang 14.00 uur
Zondag 14 mei Kermis
Zaterdag 20 mei Koningsbal
Donderdag 25 mei Drietallenwedstrijd (speciaal) 15.00 uur/  Hemelvaartsdag
Zaterdag 27 mei Bij niet doorgaan op 25 mei Oefenen  Aanvang 18.30 uur /    
Jeugdschieten
Zondag 28 mei Bondsfeest Grubbenvorst
Zondag 4 juni Pinksteren
Maandag 5 juni Kaartschieten  /  2de Pinksterdag
Zaterdag 10 juni Oefenen (Alleen kleine schieten) Aanvang 18.30 uur
Zondag 11 juni Finale SCNL in Venray  Aanvang 14.00 uur
Zaterdag 17 juni Oefenen Aanvang 18.30 uur  /  Jeugdschieten
Zondag 18 juni Bondsfeest Reuver
Zaterdag 24 juni Lindeboomtreffen in Tegelen
Zondag 25 juni Martinusdaag
Dinsdag 27 juni Oefenen A zestal + 2 reserves
Woensdag 28 juni Oefenen A zestal + 2 reserves
Donderdag 29 juni Oefenen A zestal + 2 reserves
Vrijdag 30 juni Oefenen Uitzwaaien A zestal
mei
Juni
Zaterdag 5 augustus Drietallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 12 augustus Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 19 augustus Finale Drietallenwedstrijd  /  Jeugdschieten
Zondag 20 augustus Bondsfeest Beringe
Vrijdag 25 augustus Ledenvergadering St. Martinus
Zaterdag 26 augustus Bezoek Schuttersmuseum Steyl
Augustus
September
Zondag 3 september Koningswisselbeker  Aanvang  14.00 uur  / Bondskampioenschap Panningen-Egchel
Zondag 10 september Dames 3-tallen wedstrijd  Nederland - Belgie In Maasbree
Zaterdag 16 september Oefenen  Aanvang 18.30 uur   /   Jeugdschieten
Zondag 17 september Dekenale Schuttersfeest
Zaterdag 23 september Wildschieten in Maasbree Tevens laatste buitenactiviteit
Zondag 5 november Jaarvergadering SCNL in Siebengewald  Aanvang 10.30 u
Woensdag 8 november 3de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 12 november Cecilia-mis 11.00 uur.  Jeugdschieten aanvang 11.00 uur
Vrijdag 17 november Cecilia-feest 
Woensdag 22 november 4de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 26 november 4e wedstrijd jeugdschieten   Aanvang 11.00 uur
November
December
Woensdag 6 december 5de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 10 dezember 5e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 20 december 6de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zaterdag 23 december 6e wedstrijd jeugdschieten  (Dit kan ook zondag worden)
Maandag 25 december 1ste Kerstdag
Dinsdag 26 december 2de Kerstdag
Programma 2018
Augustus
vrijdag/zater-dag/zondag 17-18-19 aug. EST Leudal
Zondag 7 januari Nieuwjaarsborrel
Woensdag 17 januari 7de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 21 januari 7de wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Vrijdag 26 januari Jaarvergadering
Woensdag 31 januari 8ste Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 4 februari 8e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 7 februari 9de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zo-Ma-Di 11-12-13 feb. Carnaval
Vrijdag 16 februari Kaartavond
Zondag 18 februari 9e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Vrijdag 2 maart Finale onderlinge windbukscompetitie
Zaterdag 3 maart Jaarvergadering Oud Limburgs Schuttersfederatie
Vrijdag/Zat. 9 en 10 maart OMA - Aktie
Zaterdag 17 maart Jaarvergadering  Bond Juliana  in Maasbree
Vrijdag 2  maart Finale jeugdschieten   Aanvang 19.30 uur ???
Januari
Februari
Maart
Zondag 1 april Pasen
Zondag 8 april Koningsvogelschieten
Vrijdag 27 april Koningsdag
April
Mei
Zaterdag 5 mei Koningsbal
Donderdag 10 mei Hemelvaartsdag
Zondag 13 mei Kermis Maasbree / Moederdag
Zondag 20 mei Pinksteren
Zondag 27 mei 1ste Bondsfeest St. Martinus  Tegelen
Zaterdag 23 juni Lindeboom Schiettreffen Roggel
Juni
Zondag 1 juli OLS  Raam (B)
Zaterdag 7 juli Kavelen OLS
Zondag 15 juli Schietfestijn
Juli
September
Zondag 2 september 3de Bondsfeest St. Lucia  Horst
Zaterdag 6 oktober Najaarsvergadering  Oud Limburgs Schuttersfederatie
Zaterdag 20 oktober Najaarsvergadering  Bond Juliana
Oktober
Zondag 6 januari Nieuwjaarsborrel
Programma 2019