Zondag 7 januari Nieuwjaarsborrel
Woensdag 17 januari 7de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zondag 21 januari 7de wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 31 januari 8ste Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Programma 2018
Augustus
Zaterdag 4 augustus 3-tallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 11 augustus Oefenen  Aanvang 18.30 uur
vrijdag/zater-dag/zondag 17-18-19 aug. EST Leudal
Vrijdag 24 augustus Najaars vergadering
Zaterdag 25 augustus 3-tallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Vrijdag 2 februari Jaarvergadering
Zondag 4 februari 8e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 7 februari 9de Wedstrijd onderlinge windbukscompetitie
Zo-Ma-Di 11-12-13 feb. Carnaval
Vrijdag 16 februari Kaartavond
Zondag 18 februari 9e wedstrijd jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Vrijdag 2 maart Finale onderlinge windbukscompetitie
Finale jeugdschieten  Aanvang 19.30 uur ???
Zaterdag 3 maart Jaarvergadering Oud Limburgs Schuttersfederatie
Vrijdag/Zat. 9 en 10 maart OMA - Aktie
Zaterdag 17 maart Jaarvergadering  Bond Juliana  in Maasbree
Zondag 18 maart Opening buitenseizoen  Aanvang 15.00 uur
Zaterdag 24 maart 3-tallenwedstrijd  Aanvang  Aanvang 18.00 uur
Januari
Februari
Maart
Zondag 1 april Pasen (geen oefenen)
Maandag 2 april 2de Paasdag  3-tallenwedstrijd   Aanvang 15.00 uur
Zondag 8 april Koningsvogelschieten
Zaterdag 14 april 1ste SCNL wedstrijd in Siebengewald
Zaterdag 21 april Oefenen  Aanvang 18.00 uur
Zondag 22 april 2de SCNL wedstrijd in Sevenum
Vrijdag 27 april Koningsdag      3-tallenwedstrijd (special 30 schot)
April
Mei
Vrijdag 4 mei Dodenherdenking
Zaterdag 5 mei KONINGSBAL
Donderdag 10 mei Hemelvaartsdag
Zaterdag 12 mei Oefenen   Aanvang 18.30 uur
Zondag 13 mei Kermis Maasbree / Moederdag
Zondag 20 mei Pinksteren (geen oefenen)
Maandag 21 mei 2de Pinksterdag  Kaartschieten
Zaterdag 26 mei Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zondag 27 mei 1ste Bondsfeest St. Martinus  Tegelen
Zaterdag 2 juni Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zondag 3 juni 3de wedstrijd SCNL in Grashoek
Zaterdag 9 juni 3-tallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 16 juni Finale wedstrijd SCNL Panningen Egchel
Zondag 17 juni 2de Bondsfeest  Panningen-Egchel
Zaterdag 23 juni Lindeboom Schiettreffen Tegelen
Dinsdag t/m
Donderdag
26 juni t/m
28 juni
Oefenen OLS zestall + reserves
Vrijdag 29 juni Oefenen OLS zestal + uitzwaaien
Juni
Zondag 1 juli OLS  Raam (B)
Zaterdag 7 juli Kavelen OLS of 3-tallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zondag 15 juli Schietfestijn
Zaterdag 21 juli 3-tallenwedstrijd  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 28 juli Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Juli
September
Zaterdag 1 september Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zondag 2 september 3de Bondsfeest St. Lucia  Horst
Zondag 9 september Koningswisselbeker
Zaterdag 15 september Oefenen  Aanvang 18.30 uur
Zaterdag 22 september Wildschieten in Blerick
Zondag 30 september 3-tallenwedstrijd  (Afsluiting buitenseizoen)
Woensdag 3 oktober Oefenavond windbuksschieten
Zaterdag 6 oktober Najaarsvergadering  Oud Limburgs Schuttersfederatie
Woensdag 10 oktober 1ste wedstrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
Zondag 14 oktober Jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Zaterdag 20 oktober Najaarsvergadering  Bond Juliana
Woensdag 24 oktober 2de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
Zondag 28 oktober Jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 31 oktober 3de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
Oktober
Zondag 6 januari Nieuwjaarsborrel
Programma 2019
Januari
November
Woensdag 14 november 4de wedsrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
Zondag 18 november Ceciliamis       Jeugdschieten
Vrijdag 23 november Ceciliafeest
Woensdag 28 november 5de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
December
Zondag   2 december   Jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Woensdag 19 december 6de wedstrijd onderlinge windbukscompetitie  19.30 uur
Zondag 23 december Jeugdschieten  Aanvang 11.00 uur
Dinsdag 25 december Kerstmis